ПАМ’ЯТАЄМО, ЦІНУЄМО, ШАНУЄМО ПАМ’ЯТЬ ЗАРАДИ МАЙБУТНЬОГО

Дата: 08.05.2024 22:16

8 травня ми вшановуємо пам'ять про Героїв минулого та прагнемо до миру сьогодні і в майбутньому. На жаль, цей день ми зустрічаємо в умовах війни з російськими окупантами. Знову ми переживаємо страшний період в історії нашої країни. Знову війна збирає свій кривавий урожай. Знову стерті з лиця землі села та міста, біженці, вдови, сироти, поранені. І не одна небесна сотня поповнила вже небесний легіон захисників України. Серед них і наші земляки.

Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України.

Нетлінна і вічна пам’ять. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над нацизмом.

Пам’яті наших дідів, батьків і старших братів, пам’яті вічно молодих солдатів і офіцерів, що мужньо боролися з ворогом і перемогли, пам’яті тих, хто поліг смертю хоробрих, пам’яті всіх, чиї серця обпалила Друга світова війна горять свічки пам’яті і скорботи, бо разом з ними горять і наші серця.

Свічки-памяті і квіти, як сльози трагічної страшної втрати від усіх присутніх на холодному камені пам’ятників загиблим воїнам-землякам в Чорнобаї і в усіх старостинських округах громади - як символ вічної пам'яті вкладу нашого народу в перемогу над нацизмом.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Ми точно знаємо, що переможемо й рашизм! Ми господарі на своїй землі, правда за нами – тож ми знову здобудемо перемогу!

Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді!

Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!

Слава Україні!

Слава Героям!