2789 оформлених працівників та 20,6 млн грн легалізованих доходів: результати роботи, проведеної із суб’єктами господарської діяльності

Дата: 20.06.2024 08:14

Робота, проведена із суб’єктами господарської діяльності, які здійснювали виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної

ГУ ДПС у Черкаській області вживає заходів із відпрацювання суб’єктів господарювання, які виплачували заробітну плату з порушенням вимог чинного законодавства.

За результатами проведеної роботи роботодавцями додатково оформлено 2789 найманих працівників, легалізовано 20,6 млн грн доходів, у результаті до бюджету щомісячні додаткові надходження ПДФО складають 3,7 млн грн, єдиного внеску – 4,5 млн гривень.

Забезпечено відпрацювання підприємств, які нараховували заробітну плату нижче законодавчо встановленої мінімальної. На засіданнях спільних комісій (робочих групах) з питань підвищення рівня виплати заробітної плати протягом січня-травня 2024 року заслухано 303 керівників підприємств та 270 суб’єктів господарювання – фізичних осіб, які проводили виплату зарплати в розмірі нижче законодавчо встановленої мінімальної або значно нижче середньої по регіону. За результатами проведеної роботи 279 підприємствами та 257 суб’єктами господарювання – фізичними особами підвищено розмір заробітної плати, у результаті до бюджету додатково надійшло 0,8 млн грн ПДФО та 1,0 млн грн єдиного внеску.

Керівниками структурних підрозділів ГУ ДПС, територіально розміщених в ДПІ, проведено роботу з керівниками 368 підприємств та 340 суб’єктами господарювання – фізичними особами, що виплачували заробітну плату працівникам нижче або на рівні законодавчо встановленої мінімальної, за її результатами 343 підприємствами та 316 суб’єктами господарювання – фізичними особами підвищено розмір заробітної плати, до бюджету додатково надійшло 1,6 млн грн ПДФО та 1,9 млн грн єдиного внеску.