Оперативна інформація щодо ситуації із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі

Дата: 08.10.2020 18:05

Станом на 08 жовтня 2020 року ситуація із коронавірусною інфекцією в Чорнобаївському районі впродовж останнього тижня значно ускладнилась. За період із 1 жовтня виявлено 55 хворих. Лабораторно обстежено 353 особи контактних із хворими та за клінічними показаннями.

Знову найбільше хворих у Чорнобаї – 35, 3 – у Ірклієві, 7 – у Хрестителевому, Савківці – 2, по одному хворому виявлено у Тимченках, Вереміївці, Лящівці, М.Канівцях, Воронинцях, В.Канівцях, Франківці, Крутьках.

Факт інфікування встановлений у працюючих в 14-ти трудових колективах райцентру та ряду інших сіл.

Всього в районі на 8 жовтня зареєстровано 139 хворих.

В зв’язку із захворюванням 3-х учнів та одної дитини дошкільного віку, які відвідували дитячі заклади, лабораторно обстежені діти, з якими вони контактували, а один клас гімназії та два класи ЗОШ №1 райцентру і одна група дитсадка «Вишенька» відправлено на самоізоляцію.

За віковою структурою впродовж цих кількох останніх днів захворіли: 6 дітей та 49 дорослих, серед яких 11 осіб пенсійного віку та 11 медичних працівників в 3-х лікувально-профілактичних закладах.

Майже всі хворі мають симптоми. Сімейні лікарі, які опікуються хворими - частіше змушені направляти хворих з показаннями на госпіталізацію.

Є випадки, коли хворіють цілими сім'ями.

З огляду на ситуацію, змушений в черговий раз нагадати про заходи, які допомагають вберегтися від зараження, а це – маски, дистанція, дезінфекція рук, дезінфекція в приміщеннях, дотримання протиепідемічних заходів, які рекомендовані Міністерством охорони здоров’я для виконання в підприємствах, установах, повсякденному житті громадян.

Нехтування цими настановами, недотримання правил особистої безпеки сприятимуть подальшому ускладненню ситуації.

Тож забувати, що коронавірус – це серйозна небезпека - не варто !!!

Завідувач лабораторного відділення ДУ «Черкаський ОЛЦ МОЗ України» І.М. Коренюк