На кутку Казенне продовжується благоустрій дитячого майданчика

Дата: 15.10.2016 18:11

Днями на кутку Казенне по вулиці Михайла Старицького (колишня Крупської) поблизу магазину „Ромашка” встановлено дитячий ігровий комплекс.

До нього входять руколаз, драбина, спортивні кільця, спускалка, пісочниця, ігрова башта, гойдалки. Встановлено комплекс за співфінансування селищної ради та СТОВ „Агроко”.

Розпочали облаштування ігрової зони для дітлахів жителі вулиць Пушкіна і Чайковського – Олексій та Аліна Гонтарі, Ігор Рева, Олександр Кириченко, Олександр та Ірина Телюки, Анатолій Недоложко, Вікторія Вирвикишка за участі своїх діток, які активно включилися в роботу місця свого майбутнього відпочинку.

В подальшому планується огородити дитячий майданчик, встановити лавочки, сміттєві бачки. Тож до участі у благоустрої території учасники встановлення ігрового комплексу запрошують усіх бажаючих допомогти зробити красиву, зручну та безпечну зону відпочинку для дітей.