Селищний голова провела зустріч із небайдужими жителями Чорнобаю

   Питання реставрації чи повної заміни зупинки по вулиці Центральній (біля магазину «Жалоба») давно обговорювалося громадськістю та депутатами Чорнобаївської селищної ради. В минулому році нищівний буревій добряче понівечив її, проте довговічна споруда, побудована ще в 90-х роках, вистояла та продовжила слугувати жителям надійною схованкою в спекотні дні та негоду.

   26 липня 2018 року, селищний голова Алла Мірошниченко та заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Огнівенко провели зустріч із чорнобаївчанами, які висловили власні думки щодо цього. Зокрема, більшість людей висловили позицію щодо повної реставрації зупинки, хоча встановлення нової коштуватиме для місцевого бюджету значно дешевше. На цій зупинці, постійно, збирається чимало людей та школярів, які чекають підвезення до школи. Тому це питання потребувало правильного та обґрунтованого вирішення. Більшість людей була за те, щоб цю зупинку реставрувати.

   Селищний голова вислухала позицію людей та пообіцяла якнайшвидше знайти кошти з місцевого бюджету на реставрацію зупинки.   

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *