СЬОГОДНІ ВІДЗНАЧАЮТЬ СВЯТО ВОДОХРЕЩА - ЧОРНОБАЇВЦІ ВІДВІДАЛИ БОГОСЛУЖІННЯ ТА ПІРНАЛИ У ВОДУ

   За хорошою традицією, свято Хрещення Господнього чорнобаївці та гості селища звикли відзначати на кутку Ходаківка. Вже більше десяти років долучитися до спільної молитви, пірнути в Йорданську крижану воду та посмакувати стравами польової кухні гостинно запрошують всіх охочих Анатолій та Світлана Руді.

  Як і кожного року, для комфортного перебування організаторами було підготовлено все необхідне - зручний трап, комфортний підхід до води та опалювані роздягальні.  
   Люди прибували великими родинами для того, аби отримати Боже благословення під час Літургії отця Іоанна (Марініна), посвятити воду та пірнути в крижану ополонку.
   Після обряду водосвяття, пострілами з рушниць, відганяли нечистого Духа та випускали білих голубів, які символізували Святого Духа. Охочих освятитися в цілющій ополонці було чимало, адже саме цього дня водойми набувають особливих властивостей, надають здоров’я та сили, надихаючи вірян на хороші думки і добрі вчинки.
   Гостинно приваблювала своїми ароматами і польова кухня. Серед основних страв: шурпа, чай і зігріваючий глінтвейн від організаторів заходу та, традиційно, козацька каша від селищної ради.

    Зі святом Богоявлення та Хрещення Господнього! Цей день є джерелом світлої радості, очищення душі та зміцнення віри в краще майбутнє. Бажаємо, щоб Божа благодать наповнила життя кожного з вас хорошими моментами, щастям, здоров’ям, захищала від всього лихого та благословила на гарні вчинки. Миру всій нашій країні, благополуччя, злагоди та віри в краще майбутнє! 

   Зі святом, Христос Хрещається!

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *