Пам’ять багаторічного очільника громади Григорія Злидаря вшанували турніром з футболу на його честь

Дата: 03.10.2016 19:12

Цьогорічний турнір, започаткований за ініціативи депутатського корпусу та виконавчого комітету селищної ради, родини Злидарів і Почесного голови Асоціації „Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району” Петра Душейка, зібрав 3 команди.

На урочистому відкритті багато щирих, теплих слів прозвучало на адресу Григорія Григоровича Злидаря - чуйної, мудрої людини, яка все життя жила турботами громади.

Від імені родини за вшанування пам’яті про батька подякував син Тарас.

А право першого удару по м’ячу надали онуку Гриші.

У результаті запеклих змагань переможцями стали футболісти команди „Савенці” (Оржицький район, капітан Андрій Гроза).

ІІ місце виборов „Сладосвіт” (Чорнобай, капітан Валентин Шевченко), ІІІ місце дісталося „Білоусівці” (Драбівський район, капітан Олександр Кулик).

Кращим захисником турніру визнаний Євген Нікітенко („Сладосвіт”), нападником – Ігор Блоха („Білоусівка”), кращим воротарем – Роман Ливадний („Савенці”).

Команди-учасниці отримали грамоти, медалі відповідних ступенів та грошові винагороди від спонсора турніру Петра Душейка.