З квітами та піснями, за дружнім святковим столом зустрілися люди поважного віку

   Мальовниче село Савківка є невід’ємною частиною Чорнобаївської громади. Саме тут, посеред неймовірних краєвидів, між розлогих верб та ошатної річки протяглася єдина на все село вулиця Миру. Савківчани, як одна дружна родина, завжди вирішують спільні проблеми, допомагають один одному, а найголовніше – намагаються збиратися разом та, з особливим трепетом, вшановують довгожителів села. Саме тому, напередодні Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, які традиційно відзначаються 1 жовтня, в Савківській бібліотеці зібралося чи не все село, аби відзначити цей особливий день в колі друзів.
   Селищний голова Алла Мірошниченко привітала довгожителів зі святом, побажала міцного здоров’я та довголіття, та, користуючись нагодою, привітала Лідію Полубєхін із наступаючим професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек, яке відзначається 30 вересня.

   Депутат селищної ради, місцева жителька, Валентина Вовк також привітала односельців із Днем ветерана та з Міжнародним днем людей похилого віку та подякувала місцевому спонсору Олександру Шепелю за постійну фінансову підтримку і вручила солодощі місцевим артистам, які вітали цього дня савківських людей поважного віку.

   Сніжана Бутенко, Артем Татаровський, Влад Вовк, Тарас Шепель, Яна Герасимчук, Назар Лівінський, Віталіна Вовк, Кіріл Черніцький, Каріна Голоднова, Катя Чистякова та Діма і Артем Шепелі вітали односельців поважного віку, які прийшли на святковий захід. Талановита шкільна молодь декламувала красиві вірші, бажала здоров’я та довголіття, співала українських пісень та дарувала найстаршим жителям села ароматні осінні квіти.                                           

   Цього дня в Савківській бібліотеці було по-справжньому тепло та затишно, не дивлячись на дощову погоду за вікном. Із облич розчулених жінок не сходили посмішки, адже завдяки виступам місцевих артистів вони на мить поринули в спогади найкращих часів свого життя. Дехто із «бабочок» (як їх полюбляють називати бібліотекар Лідія Полубєхін та директор клубу Світлана Попадін) жваво плескали в долоні, втираючи сльози від радості.
   Після урочистої частини жваве спілкування продовжилося за святковим столом. Учасниці клубів «Берегиня» та «Червона калина» співали українських пісень, згадували часи молодості, пом’янули тих, кого вже немає на цьому світі та обговорювали сьогодення.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *