Триває впорядкування паркової зони

    З нагоди 362-ї річниці Чорнобая, восени, було відкрито дитячо-спортивний майданчик, кошти на який було виділено із державного бюджету за ініціативи народного депутата України Сергія Рудика. Відтоді це місце стало популярним серед місцевої молоді, до багатофункціональної зони відпочинку залюбки приходять з батьками і найменші жителі селища. Різноманітних дитячих та спортивних установок вистачає кожному, незалежно від віку.

   18 квітня 2019 року апаратом Чорнобаївської селищної ради, спільно із працівниками благоустрою та представниками районного будинку культури в парковій зоні РБК було посаджено алею вічнозелених кущів самшиту та декоративні шовковиці. Крім того, зеленими насадженнями оновлено і алею, яка була посаджена учасниками АТО кілька років тому. Відтепер, територія дитячо-спортивного майданчика та лави для відпочинку неподалік районного будинку культури набули нового та красивого вигляду. Спільними зусиллями було висаджено більше двохсот кущів самшиту.

 Дякуємо місцевому жителю Володимиру Плахотному за надання декоративних шовковиць та працівникам районного будинку культури за активну участь!

  Просимо із повагою віднестися до праці людей та не чіпати молоді рослини для їх кращого укорінення та активного росту. Пильнуйте за маленькими відвідувачами дитячо-спортивного майданчика!

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *