Зробимо селище чистішим!

    Продовжуються роботи з благоустрою селища Чорнобай.

   За ініціативи керівництва СТОВ «Агроко» та селищної ради було проведено масштабне прибирання біля колишнього клубу, що по вулиці Черкаській. Силами працівників благоустрою селищної ради, СТОВ «Агроко», представників КП «ВУЖКГ», ДНЗ «Вишенька», відділу культури і туризму Чорнобаївської райдержадміністрації  прибрано велику кількість сміття, гілля та минулорічного листя.

     Крім того, розчищено та обпиляно аварійні багаторічні дерева, які були пошкоджені внаслідок стихійного лиха, що сталося 1 липня 2017 року.

    Завдяки техніці СТОВ «Агроко» було приведено до ладу придорожню територію, яка тривалий час виглядала занедбаною. Відтепер виїзд із селища, що знаходиться по вулиці Черкаській, виглядає привабливо та охайно.

  Чорнобаївська селищна рада вдячна всім, хто приймав участь у суботнику, за швидке реагування та значну допомогу в наведенні благоустрою на території колишнього клубу.

   На жаль, активні дописувачі Фейсбук, яким не завжди до вподоби дії влади, не долучилися до цієї благородної місії.

  Важлива інформація! Після прибирання території колишнього клубу залишилася велика кількість дров. Селищна рада пропонує надати їх соціально-незахищеним громадянам селища, які потребують їх для опалювання власних домоволодінь.

       Просимо всіх небайдужих чорнобаївців, яким відомо про таких жителів, повідомити селищну раду.

    Для додаткової інформації просимо звертатися за телефонами:

приймальна 2-27-93

секретар селищної  ради 2-26-52

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *