Учасники танцювального колективу «Мальви» з`явилися перед публікою в медичних халатах

Дата: 14.06.2019 19:48

Сьогодні, 14 червня 2019 року, в Чорнобаївському районному будинку культури відбувся святковий концерт, присвячений працівникам медичних установ району.

На заході перепліталися приємні миті нагородження кращих представників медичної галузі Чорнобаївщини із виступами керівників медичних підрозділів. Всі присутні мали змогу переглянути кращі номери художньої самодіяльності.

Від селищного будинку культури гідно виступив і хореографічний ансамбль «Мальви», керівником якого вже багато років є Тетяна Зубенко. Колектив виконав запальний та цікавий танець «Чарльстон», який підготували у вигляді міні-постановки спеціально для працівників медичної галузі. Цікаво було переглядати їх миттєве перевтілення із медичними халатами та яскравими костюмами. Хочу відзначити, що останнім часом активізувалася робота цього колективу.

Фото без опису   Тож бажаємо учасникам не втратити свого запалу, подальших творчих успіхів і визнання!

Фото без опису  Користуючись нагодою - вітаю працівників медичної галузі з професійним святом та бажаю гідної зарплатні, терпіння і завжди вдячних пацієнтів!

Григорій Супрун,

директор селищного будинку культури