З Новим роком та Різдвом Христовим!

Дорогі жителі Чорнобаївської територіальної громади!

Прийміть щирі вітання з новорічними святами!

В 2018 році, що минає, нам вдалося вирішити багато завдань, проте попереду залишається чимало незавершених планів. У 2019-й рік ми входимо з новими проектами, задумами та сподіваннями на добрі зміни. Я впевнена - тільки наша згуртованість, спільні зусилля та копітка праця дадуть змогу гідно відповісти на виклики сьогодення, забезпечити у новому році нові рубежі економічного та соціального розвитку.

Висловлюю подяку тим людям, які своєю допомогою та наполегливою працею допомагали долати перешкоди, знаходили альтернативу у вирішенні різноманітних проблем. Спасибі Вам за те, що завжди залишаєтеся з нами. Нехай Новий Рік принесе всім нам більше сил для втілення планів та звершень.

Бажаю, щоб для кожного з Вас 2019-й рік став кращим із кращих, приніс відмінне здоров’я, мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, достаток та багато радісних днів. Зичу Вам міцного здоров'я, успіхів, родинного щастя,  достатку та благополуччя!

З повагою,

селищний голова смт Чорнобай                         А.О. Мірошниченко