В Чорнобаї відкрито футбольний сезон 2017 року

Дата: 18.04.2017 20:42

15 квітня в районі стартував футбольний сезон 2017 року. На центральному стадіоні Чорнобаю, в рамках 1/8 фіналу Кубку Чорнобївського району по футболу, наш футбольний клуб Чорнобай приймав команду з села Новоукраїнка.

Перед початком гри селищним головою Аллою Мірошниченко та секретарем Олексієм Саюном було вручено нову футбольну форму новоствореній футбольній команді селища.

На урочистій церемонії відкриття футбольного сезону 2017 року, до всіх учасників з вітальним словом звернувся завідувач сектору у справах сім’ї, молоді та спорту  райдержадміністрації Володимир Авраменко.

В основний час гра завершилася з рахунком 1:1, м’яч в нашій команді забив Ігор Ольховий. В додатковий час, команди обмінялися голами та не виявили переможця. Матч завершився з рахунком 2:2, гол на рахунку Сергія Доброштана. В серії після матчевих пенальті штанга завадила нашій команді пройти в наступну стадію Кубку району по футболу. Серія пенальті завершилася з рахунком 4:5, тож наша команда припинила боротьбу за Кубок. Вже в травні наші спортсмени готові розпочати боротьбу в Чемпіонаті району по футболу 2017 року.

Цього ж дня наша футбольна команда «Ветеран» Чорнобай, в рамках 1/8 фіналу Кубку району, в Веселому Хуторі поступилася місцевій команді  з рахунком 5:2. Голи в нашій команді забивали Віталій Шепель та Вінніченко Сергій.

Інші матчі завершилися з такими рахунками:

Мала Бурімка - Іркліїв – 2 : 4 (у додатковий час)

Москаленки - Богодухівка – 0 : 17

Лукашівка - Великі Канівці – 3 : 2