Жителя селища Петра Михайловича Шакуна привітали з 90-річчям

Дата: 24.10.2016 20:55

22 жовтня сердечні вітання з 90-річчям від дня народження отримував Петро Михайлович ШАКУН із Чорнобая.

В суботу його гостинне обійстя та щедра родина приймали чисельних гостей – привітати корифея журналістики та шановану на Чорнобаївщині людину завітали знайомі, сусіди, колишні колеги з газет „Світлий шлях” та „Наше слово”. Сердечні поздоровлення доброго здоров’я та многая літ отримав ювіляр і від селищного голови Алли Мірошниченко і голови ради ветеранів селища Віталія Момота.

Трудова діяльність Петра Михайловича різноманітна. Працював у Чорнобаївському фінвідділі. В свій час був першим і другим секретарем райкому комсомолу. Кілька років очолював Петро Михайлович районну ветеранську організацію. Займався громадською, профспілковою роботою. Має багато заслужених нагород, почесних грамот і подяк.

Та найдовше свою долю пов’язав із журналістикою, працюючи в газетах „Світлий шлях” та „Наше слово”. Його статтями, нарисами про реалії життя, журналістськими дослідженнями зачитувалося не одне покоління чорнобаївчан.