Привітали довгожительку Чорнобаївської громади

   Селищний голова Чорнобая Алла Мірошниченко та голова ветеранської організації району Віталій Момот привітали із 92-гим днем народження  жительку Чорнобая – Чорненко Тетяну Данилівну, яка ще від самого ранку чекала на гостину поважних гостей.

      Тетяна Данилівна все життя була працівником соціального захисту населення, стаж її відданої та відповідальної служби налічує 44 роки. До виходу на пенсію кілька років працювала заступником начальника управління.

   Тетяна Чорненко виховала прекрасну доньку – вчительку початкових класів Аллу Миколаївну Головню, яка дбайливо доглядає за мамою та піклується про неї.

   На жаль, ще одна донька Тетяни Данилівни рано пішла із життя, проте встигла народити та виховати чудову онуку, яка, наразі, проживає зі своєю родиною в Росії.

   Зі слізьми в очах та щирою посмішкою на обличчі, іменинниця залюбки розповідала про своїх онуків та правнуків, про їх уміння та досягнення.

   Тетяна Данилівна відчуває гордість та, водночас, хвилюється за свого старшого онука - Володимира, який обрав небезпечну професію рятувальника та щоразу переймається через його тривожні службові виклики.

   В цей сонячний вересневий день в адресу довгожительки звучали слова зворушливих вітань, теплих слів та побажання здоров’я і довголіття. Іменинниця залюбки розказувала про свій життєвий шлях, розпитувала про останні новини Чорнобая та бажала гостям терпіння і розуміння від людей.

   Рідні довгожительки люблять її, шанують та поважають. Кажуть, що вона добра та порядна людина і є прикладом для наслідування.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *