Чорнобай відзначив 364 річницю

Дата: 26.09.2020 21:26

23 вересня Чорнобай відзначає День селища, приурочений 364-й річниці із дня заснування та 77-й річниці з дня визволення Чорнобаївщини від нацистських окупантів.

Фото без опису   День народження рідного краю - свято, яке об’єднує всіх, хто любить свою землю, тих, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди.

Невтішна статистика нових випадків захворювання на COVID-19 в Чорнобаївському районі змусила скасувати заплановані концертні заходи, проте відзначити кращих із кращих в Чорнобаї та Савківці в традиційних номінаціях все ж вдалося!

Напередодні річниці Чорнобаївської громади, селищний голова Алла Мірошниченко нагородила цінними подарунками, квітами та грамотами від селищної ради всіх переможців номінацій, завітала до «золотих ювілярів» та привітала новонароджену дівчинку, яка з’явилася на світ напередодні дня народження Чорнобая.

«Золоті» ювіляри 2020

Грицай Микола Григорович та Ніна Іванівна (2 дітей, 4 онуків, 1 правнучка).

Пономаренко Дмитро Сидорович та Ніна Василівна (2 дітей, 1 онука, 1 правнук).

Калашник Михайло Феногенович та Ольга Іванівна (2 дітей, 3 онуки).

Фото без описуМунька Іван Дмитрович та Тетяна Іванівна (1 син, 3 онуків).

Мурав’я Микола Прокопович та Лідія Василівна (2 дітей, 1 онук).

Фото без описуВедмідь Анатолій Іванович та Ольга Микитівна (2 дітей, 4 онуків).

Фото без описуБугай Павло Петрович та Катерина Дмитрівна (1 дочка, 2 онуків).

Фото без описуОлексенко Микола Степанович та Ніна Григорівна (2 дітей, 2 онуків).

Фото без описуГриценко Микола Данилович та Ганна Григорівна (2 дітей, 1 онук).

Фото без описуКонограй Михайло Федосійович та Анастасія Пархомівна (2 дітей та 4 онуків).

«Зразкові садиби» 2020

Квітка Сергій Миколайович і Таміла Михайлівна (село Савківка, вулиця Миру, 119 А).Фото без опису

Горбатий Микола Степанович та Світлана Степанівна (провулок Київський, 27).

Фото без описуЖуравель Сергій Іванович та Олександра Григорівна (провулок Київський, 35).

Фото без описуБеліменко Олег Олексійович та Надія Дмитрівна (вулиця Толстого, 77).

Фото без описуЧерненко В’ячеслав Миколайович та Антоніна Григорівна (вулиця Гагаріна, 97 А).

Фото без описуДейнега Григорій Іванович та Гюляр Алекбер кизи (вулиця Зарічна, 29 А).

Фото без описуЗлидар Роман Володимирович та Наталія Миколаївна (вулиця Миру, 19).

«Зразковий будинок» 2020

№ 101 по вулиці Центральній.

Фото без описуНовонароджена

Дівчинка Ніколь, яка народилася 12 вересня 2020 року, з вагою 3 кг 050 г та зростом 50 см. Батьки Олександра Карп та Богдан Головатий.

Дорогі чорнобаївці та савківчани! Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добра та щирості від людей, родинного щастя, благополуччя та здійснення найзаповітніших мрій.

Зі святом!