В Чорнобаї відбулися урочистості з нагоди Дня Незалежності України

День незалежності України традиційно відзначають 24 серпня. Цього дня нашій державі виповнюється 27 років. По всій Україні пройшли різноманітні флешмоби, виставки, концертні програми та розважальні дійства.

З нагоди 27-ої річниці Незалежності України, в парковій зоні районного будинку культури, було проведено свято, на якому можна було насолодитися виступами талановитої молоді Чорнобаївщини, посміятися від влучних жартів КВН-ців, скуштувати смаколиків та потанцювати від душі. Зацікавлена дітвора, яка прийшла на свято, із великим задоволенням долучилася до казкової гри з аніматорами, поринувши в світ безтурботного дитинства.

Чорнобаївська селищна рада вдячна всім, хто допоміг провести цей захід. Святкування 27-ої річниці Незалежності України відбулося завдяки фінансовій підтримці депутата Черкаської обласної ради Романа Буданцева.

До організації та проведення заходу долучилися працівники районного та селищного будинків культури.

А ініціював це свято талановитий та перспективний Андрій Купчин - керівник любительського об’єднання КВН Чорнобаївського районного будинку культури, голова ЧРМГО «Гніздечко».

Веселі, активні, талановиті та відомі на всю країну КВН-ці веселили публіку смішними жартами та постановками.

Кращі вокалісти дитячої школи мистецтв дарували гостям пісенні дарунки. Всі учасники цього вечора отримали приємні подарунки від сектору у справах сім’ї, молоді та спорту Чорнобаївської РДА.

На завершення святкового заходу всі бажаючі поринули в запальні танці під супровід сучасних музичних хітів від DJ Сергія Рички.