Розпочато відновлювальні роботи асфальтного покриття заїздів до багатоквартирних будинків по вулиці Центральній

Дата: 12.04.2018 21:38

На початку 2017 року асфальтне покриття по вулиці Центральній, між будинками 113 та 115, зазнало значних руйнацій через постійні аварійні ситуації мережі водопостачання та теплопостачання. Варто зазначити, що в  2017 році Чорнобаївським комунальним підприємством теплових мереж було здійснено ремонт магістралі системи теплопостачання за субвенційні кошти селищної ради в розмірі 27 тис. грн. та, в зв’язку з цим, пошкоджено частину асфальтованого покриття заїзду між будинками по вул. Центральній, 111 та 115.

Відсьогодні, 12 квітня 2018 року, почалися роботи з відновлення асфальтного покриття, яке, до речі, в 2016 році вже було капітально відремонтоване. Безпосередньо асфальтування даної ділянки планується провести в серпні 2018 року. На ці заходи при плануванні селищного бюджету були виділені кошти. Маємо надію, що ніяких аварій водо- та теплопостачання на «багатостраждальній» ділянці заїзду – більше не буде, адже працівники комунальних підприємств запевнили, що їх комунікації надійно замінені.