На Центральному ринку смт Чорнобай відновлено продаж м’ясної та молочної продукції

   Спеціалісти Держспоживслужби, спільно із представниками Чорнобаївської селищної ради та райдержадміністрації, провели обстеження павільйону для торгівлі м’ясними та молочними продуктами, що знаходиться на території Центрального (суботнього) ринку, на дотримання умов його роботи під час карантину.

   Фахівці звернули увагу адміністрації ринку на дотримання вимог Постанови Головного санітарного лікаря України № 14, від 27.04.2020р. щодо протидії поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в місцях торгівлі харчовими продуктами на агропродовольчих ринках.
   Представники комісії переглянули дотримання головних вимог, зокрема:

  • проведення безконтактного температурного скринінгу працівників та відвідувачів;
  • наявність дезінфікуючих засобів;
  • використання засобів індивідуального захисту (маски, респіратори, рукавички);
  • проведення вологого прибирання приміщень з використанням дезінфікуючих засобів;
  • нанесення розміток;
  • наявність спеціально облаштованих екранів, які мінімізують контакти з покупцями;
  • провітрювання приміщень.

   Загалом, санітарно-епідемічні заходи безпеки на території Центрального ринку відповідають визначеним вимогам. В ході перевірки, висновком комісії рекомендовано дозволити роботу павільйону на території КП «Чорнобай-ринок» для реалізації м’ясних та молочних продуктів за умови перенесення торгівлі вищезазначеною продукцією виключно в частину спеціально обладнаного павільйону. Рішення набуває чинності з 15.05.2020 року.

   НАГАДУЄМО! Павільйон для торгівлі м’ясними та молочними продуктами працює щосуботи, з 08:00 до 13:00 год.

   В залежності від епідемічної ситуації, за умови дотримання санітарних та протиепідемічних заходів, відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 211 від 11 березня 2020 року, із змінами та постанов Головного державного санітарного лікаря України, можливість здійснювати торгівлю іншими групами товарів на території Центрального ринку смт Чорнобай буде розглянута з наступного тижня.

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *