Дорогі жителі Чорнобаївської громади!

Від щирого серця та із великим задоволенням вітаю Вас із 363-ю річницею селища Чорнобай та Днем його визволення. Наше селище святкує свій день народження саме восени, адже в цей час закінчуються польові роботи, вправні господарі завершують заготівлю продукції на зиму і готові відпочивати. День Чорнобая є саме тим святом, яке збирає всіх жителів громади в одну дружню родину. Адже всі ми колись тут народилися та виросли, створювати свої родини та продовжуємо традиції своїх предків.

Я щиро вірю в те, що кожен хто живе в Чорнобаї – любить та шанує його, підтримує благоустрій та завжди небайдужий до його майбутнього. Дякую всім мешканцям селища, які піклуються про нього, а особливо представникам старшого покоління, мудрим наставникам, тим, хто пройшов війну, голод, розруху, але не зламався, не втратив віри, а продемонстрував приклад безкорисного служіння малій Батьківщині, змінюючи своєю працею кожен день життя на краще. Вітаю також і молоде покоління, яке буде визначати долю Чорнобая в майбутньому.

Ми маємо об’єднатися у любові до нашого селища, працювати і жити для його добробуту, допомагати тим, хто цього потребує.

З повагою

селищний голова Чорнобая                                         Алла МІРОШНИЧЕНКО