Відбулася зустріч із керівництвом приватного підприємства «Імперіал Плюс»

   На території Чорнобаю, вже більше 17 років, функціонує та постійно розвивається підприємство «Імперіал Плюс», яке являється одним із найпотужніших в Черкаській області. 

   Проте, останнім часом до селищного голови Алли Мірошниченко надходить все більше скарг та колективних звернень від жителів Чорнобаївської громади щодо роботи цього підприємства. Жителі вулиць Василя Доманицького та Олексія Береста занепокоєні постійним рухом вантажних машин. Крім того, чорний їдкий дим, набридливий шум та розбита дорога, яка віднедавна була відремонтована, вкрай обурюють та пригнічують жителів цих вулиць.

   За ініціативи небайдужих чорнобаївців, 24 липня 2018 року, за участі селищного голови Чорнобаю Алли Мірошниченко відбулася зустріч з керівництвом приватного підприємства «Імперіал Плюс». Представники ПП «Імперіал Плюс» вислухали кожного занепокоєного жителя, прийняли до відома всі скарги, показали роботу котельні на території та відповіли на всі запитання чорнобаївчан.                                   

   Під час зустрічі представники громади зазначили, що це підприємство являється досить масштабним та потужним і забезпечує робочими місцями жителів Чорнобаю та району, керівництво ніколи не стоїть осторонь проблем селища та завжди допомагає в будь-яких питаннях. Проте, такі нагальні проблеми, які піднімалися чорнобаївцями, що заважають нормально жити та спокійно спати, обов’язково повинні бути усунені.

  Наприкінці зустрічі представники підприємства «Імперіал Плюс» пообіцяли владнати всі проблемні питання та покращити функціонування підприємства задля спокійного проживання жителів селища в якнайшвидший термін.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *