Чорнобаївська селищна рада продовжує інформувати про заходи з благоустрою

   Протягом 19-20 квітня пройшли завершувальні роботи з прибирання колишнього клубу, що знаходиться по вулиці Черкаській.

   Працівниками КП «ВУЖКГ» подолано небезпечне підтоплення підземних вод по пішохідній доріжці біля Пагорбу Слави.

   Працівниками селищної ради розпочато розчищення приберегової зони річки Ірклій, від дамби по вулиці Черкаській до дамби, що знаходиться по вулиці Старицького від сміття, гілля та минулорічного листя.

   Крім того, розпочались роботи щодо поновлення та облаштування квітників по селищу, встановлення нових дитячих майданчиків, зупинок та ін. Відтепер жителі та гості селища можуть очікувати на автобус біля нової зупинки, яку встановлено навпроти загальноосвітньої школи № 2. 

   Чорнобаївська селищна рада дякує усім небайдужим жителям, приватним підприємцям та керівникам установ, які з відповідальністю віднеслись до прибирання не тільки власних, але і прилеглих територій.

  Шкода, що не всі розуміють потребу у прибиранні та не підтримують вимоги правил благоустрою. Чорнобаївська селищна рада вкотре звертається до сумлінних громадян із проханням навести лад біля власних домоволодінь. Будівельні та господарські матеріали необхідно зберігати на територіях своїх земельних ділянок, гілля дерев, яке заважає проїзду техніки – обов’язково позрізати.

   Дякуємо за розуміння!

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *