ЗНОВУ ЧЕМПІОНИ!!! «Вікінги» змагалися за переможні місця!

Дата: 06.06.2017 23:21

Мабуть це вже стало традицією - наші спортсмени знову перші! Хлопці вперто йшли до перемоги на Відкритому Чемпіонаті Києва і Київської області UPС з пауерліфтингу, жиму лежачи, станової тяги, багатоповторного жиму та підйому штанги на біцепс.

02-04 червня йшла серйозна боротьба не тільки між українськими учасниками, а й із серйозними конкурентами з Білорусії. Міцне протистояння тривало досить ефектно та відповідально. «Вікінги» представляли Чорнобай в складі з 7 непереможних спортсменів які вибороли такі призові місця:

Гонтар Валентин (МСМК): станова тяга до 75 кг - 1 місце (240 кг OPEN).

Данник Андрій (МСМК):

• багатоповторний жим штанги вагою 75 кг - 1 мiсце (43 повторення);
  • підйом на біцепс стоячи до 90 кг - 1 мiсце (80 кг OPEN);
  • підйом на біцепс стоячи (АБСОЛЮТНА ПЕРШICТЬ,серед всіх вагових категорій) - 1 мiсце.

Гришко Вадим (МСМК):

• підйом на біцепс стоячи до 67,5 кг - 1 мiсце (62,5 кг OPEN);
  • підйом на біцепс стоячи (АБСОЛЮТНА ПЕРШICТЬ,серед всіх вагових категорій) - 2 мiсце.

Чорногор Віталій (МСМК):

• підйом на біцепс стоячи до 75 кг - 1 мiсце (62,5 кг OPEN);
  • підйом на біцепс стоячи (АБСОЛЮТНА ПЕРШICТЬ, серед всіх вагових категорій) - 3 мiсце.

Сучков Микола: жим штанги лежачи до 90 кг. - 1 місце (90 кг Teen).

Слуцький Ярослав: жим штанги лежачи до 75 кг. - "три баранки", закінчив змагання з нульовим результатом (по спробах 95,100,100 Teen).

Микульський Денис: станова тяга до 75 кг - 1 місце (120 кг ST).

Команда «ВIКIНГ» дуже вдячна друзям та спонсорам за підтримку. Окрема подяка селищному голові Аллі Мірошниченко, секретарю Олексію Саюну та всьому депутатському складу Чорнобаївської селищної ради, депутату Черкаської обласної ради Миколі Авраменко, друзям Івану Пономаренку, Руслану Кириченку, Володимиру Таранушенку; директору Чорнобаївського районного фізкультурно-оздоровчого клубу Олександру Клименку та директору Чорнобаївського відділення банку Олександру Калашнику.

Завдяки підтримці небайдужих людей, ми сміливо можемо заявити про те, що їм небайдужий спорт та здорова нація!

Всім відомо, що на сьогоднішній день СК «ВІКІНГ» - міцний і нездоланний конкурент на теренах України! Спортсмени не зупиняються та надалі будуть боротися за визнання.

Так тримати хлопці, гідно презентували наш Чорнобаївський край! Знай наших!