ПРОВЕДЕНО ГРОМАДСЬКІ ОБГОВОРЕННЯ ЩОДО ДОБРОВІЛЬНОГО ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАД

   Питання добровільного об’єднання до Чорнобаївської селищної об’єднаної територіальної громади нещодавно обговорювалося в залі засідань селищної ради між членами виконавчого комітету, представниками депутатського корпусу ради та громадських формувань, директорами освітніх і медичних установ, закладів культури, підприємств, установ та організацій Чорнобаївської громади.      

   Для більшої відкритості та публічності проведено повторне громадське обговорення, де планувалося поінформувати присутніх про можливі варіанти подальшого об’єднання, подискутувати та почути кожного жителя Чорнобая і Савківки стосовно майбутнього об’єднання. Але до процесу обговорення долучилося лише понад 60 жителів, які проявили зацікавленість до процесу децентралізації.   

   В ході роботи було проаналізовано та обговорено два можливих варіанти подальшого об’єднання – створення єдиної Чорнобаївської ОТГ та можливість об’єднання в дві громади, згідно перспективного плану (Чорнобаївської та Іркліївської ОТГ).

   Присутні активно обговорювали ініціативу селищного голови, задавали питання, на які отримували вичерпні відповіді. Найбільше дискутували з приводу утримання закладів соціальної сфери, освіти та медицини.                                                     У підсумку, ініціативу селищного голови було підтримано більшістю голосів. Наразі, на черговій сесії Чорнобаївської селищної ради це питання вирішиться остаточно. Якщо депутати підтримають ініціативу селищного голови – до всіх сільських рад буде надіслано відповідні листи. Більш того, в кожному населеному пункті мають пройти громадські обговорення та надано офіційні відповіді Чорнобаївській селищній раді про свою згоду або відмову об'єднуватися. Якщо на сесії селищної ради рішення прийнято не буде – доля Чорнобаївського району вирішиться в примусовому порядку згідно з перспективним планом.      

 

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *