СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ ІНФОРМУЄ

Де черкащани знаходять роботу?

Послугами обласної служби зайнятості протягом січня-квітня 2021 року скористалися майже 58,4 тис. громадян, які шукали роботу, з них, майже 35,5 тис. осіб мали статус зареєстрованого безробітного. Допомогу по безробіттю отримували 32,5 тис. осіб. За сприяння обласної служби зайнятості працевлаштовані 7983 особи, зокрема, 4247 зареєстрованих безробітних.

12:17 25.05.2021

Серед вакансій з найвищою заробітною платою – інженер-технолог та водій

Протягом січня-березня 2021 року до центрів зайнятості та філій Черкаського обласного центру зайнятості надійшло 9,6 тис. вакансій від роботодавців регіону. Трійку лідерів очолили робітничі професії – 60%, друге місце посіли службовці – 27% і 13% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

16:37 19.04.2021

Професійне навчання на замовлення роботодавця - ефективність, перевірена часом

Ваше підприємство шукає фахівця, а кваліфікація претендентів на роботу не відповідає вимогам? Рішення є: служба зайнятості пропонує професійне навчання на замовлення роботодавця.

16:33 19.04.2021

Страховий стаж та переваги офіційного працевлаштування

Страховий стаж – це період, протягом якого особа підлягає загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та за який щомісяця сплачено страхові внески у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок (Закон України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», стаття 24).

16:31 19.04.2021

Знайти кваліфіковані кадри і отримати відшкодування від держави: про співпрацю обласної служби зайнятості з роботодавцями

Черкаська обласна служба зайнятості займається не лише пошуком кваліфікованих працівників для роботодавців, а й пропонує взяти участь у різноманітних державних програмах з підтримки працедавців. Однією з таких програм є компенсація єдиного соціального внеску (ЄСВ) за робітників, яких роботодавець працевлаштовує за сприяння служби зайнятості.

16:24 19.04.2021

Відтепер в службі зайнятості можна використовувати електронні документи

Цифрові документи вже зараз можуть використовувати всі українці. Електронні версії ID-паспорта, довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків та закордонного паспорта доступні в мобільному застосунку Дія.

16:18 19.04.2021

Який рівень оплати праці в умовах карантину пропонують роботодавці Черкащини ?

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у січні 2021року по Черкаській області становила 10460 грн., що в 1,7 рази вище рівня мінімальної заробітної плати (6000 грн.).

09:05 25.03.2021