До уваги жителів Чорнобаю!

Відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин Чорнобаївської селищної ради проводиться збір пропозицій щодо реконструкції  центральної площі селища, що розташована поруч з селищною радою. На даний час подано чотири проєкти.

14:15 31.01.2022

Оголошується конкурс на виконання робіт

Відділ житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин у відповідності до рішення Чорнобаївської селищної ради від 21.01.2022 № 19 – 21/VIII  оголошує конкурс на виконання робіт, а саме:

15:40 27.01.2022

До уваги платників податків!

Чорнобаївська селищна рада інформує, що платники податків можуть ознайомитись зі  ставками податків, затверджених Чорнобаївською селищною радою  на 2022 рік. Згідно чинного законодавства дана інформація розміщена на офіційному сайті Чорнобаївської селищної ради,  в рубриці «Регуляторна діяльність» («Діючі регуляторні акти»). Це дозволить платникам податків своєчасно та правильно здійснити розрахунки податків та подати звітності у відповідні органи.

16:58 26.01.2022

Про вуличне освітлення

Шановні мешканці громади, заявки стосовно відсутності (несправності) вуличного освітлення ви можете подати до селищної ради за номером телефону 2-27-93.

09:30 26.01.2022

Про відсутність водопостачання

КП "ВУЖКГ" повідомляє, що у вівторок  25  січня  2022 року, в зв'язку з проведенням ремонтних робіт, буде відсутнє водопостачння по вулицях:

11:05 25.01.2022

Здається в оренду комунальне майно

Здається в оренду комунальне майно за адресою смт Чорнобай, вул. Центральна, 211, Золотоніського району Черкаської області, а саме: частина нежитлового приміщення, яка складається з 4 кабінетів ( один на 1 поверсі, три  на 2 поверсі, площею відповідно 19,7; 19,1;14,7;9,3 кв.м.).

10:31 19.01.2022