Про проведення громадських слухань

14.09.2021 о 15:00 годині за адресою: смт Чорнобай, вул. Центральна, 154 відбудуться громадські слухання щодо розробки детального плану території, що розташована у Черкаській області, Золотоніського району (Чорнобаївського району), смт Чорнобай, вул. Центральна (біля зупинки громадського транспорту з кадастровим номером 7125155100:01:000:6611), яка відводиться в оренду ПАТ "Черкаське обласне підприємство автобусних станцій" для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства.

15:07 31.08.2021

Про прийом громадян першим заступником Золотоніської державної адміністрації   Денисенком Володимиром Миколайовичем.

25 серпня з 10:00 до 13:00 години в приміщенні Чорнобаївської селищної ради, за адресою: вул. Центральна, 152, смт Чорнобай відбудеться прийом громадян першим заступником голови Золотоніської районної державної адміністрації   Денисенком Володимиром Миколайовичем.

10:39 20.08.2021

Про прийом громадян начальником архівного відділу Золотоніської районної державної адміністрації Левченко Іриною Іванівною.

17 серпня з 10:00 до 13:00 години в приміщенні Чорнобаївської селищної ради, за адресою: вул. Центральна, 152, смт Чорнобай відбудеться прийом громадян начальником архівного відділу Золотоніської районної державної адміністрації Левченко Іриною Іванівною.

14:59 13.08.2021