Триває оздоровча кампанія

Відділ культури, молоді та спорту Чорнобаївської селищної ради  здійснюється підбір та направлення 3 дітей (7-17 років)  пільгових категорій на відпочинок до державного підприємства „Міжнародний дитячий центр «Артек» (м. Київ, Пуща-Водиця, 14-та лінія,) із 19 жовтня по 9 листопада 2021 року. В даному оздоровчому закладі діти беруть участь у виховних, патріотичних, оздоровчих, розважально-ігрових програмах, спортивних змаганнях, всеукраїнських фестивалях, набувають досвіду громадської діяльності та спілкування з однолітками з різних адміністративно-територіальних одиниць України.

15:06 01.10.2021

Щодо заключення договорів про підключення до водогону

Чорнобаївське КП ВУЖКГ просить представників домоволодінь по вулиці Гоголя (смт Чорнобай) найближчим часом звернутися до адміністрації підприємства для заключення договорів про підключення до нового водогону.

14:44 30.09.2021

Про прийом громадян заступником голови Золотоніської районної державної адміністрації Троценком Ігорем Леонідовичем

6 жовтня з 10:00 до 13:00 години в приміщенні Чорнобаївської селищної ради, за адресою: вул. Центральна, 152, смт Чорнобай відбудеться прийом громадян заступником голови Золотоніської районної державної адміністрації Троценком Ігорем Леонідовичем.

12:25 30.09.2021

Футбольний турнір на кубок пам'яті Г.Г. Злидара

26 вересня на центральному стадіоні смт Чорнобай відбудеться футбольний турнір на кубок пам'яті Г.Г. Злидара. Урочисте відкриття і початок змагань о 10:00 годині. В турнірі приймуть участь 4 команди : "Чорнобай" , "Іркліїв" , "Сазонівка" , "Вознесенське".

14:19 23.09.2021

Афіша