Потужній виступ Чорнобаївських спортсменів СК "Вікінг" на Кубку України

1-3 жовтня в м. Києві  відбувся один з найбільш рейтингових і масових турнірів силового триборства -  Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ 2021. Серед почесних гостей на турнірі були присутні президент СК «Вікінг» - Григорій Петрович Душейко та селищний голова Чорнобаївської громади - Сергій Васильович Любивий,  які особисто підтримували свою команду, мотивуючи спортсменів на високі результати. Президент федерації - Богдан Воробей запросив Григорія Петровича та Сергія Васильовича долучитися до урочистої церемонії нагородження переможців турніру.

16:29 04.10.2021

Про очистку ливнево-стокової каналізації

З метою підготовки до роботи в осінньо-зимовий період,  працівниками з благоустрою Чорнобаївської селищної ради проводяться роботи  по вулиці Центральній (район центральної лікарні, будинки №220-222) щодо очистки ливнево-стокової каналізації. Ліквідовуються зруйновані колодязі та здійснюється прочистка ливневих стоків. Відвод ливневих вод здійснюється  по земляному лотку в річку Ірклій.

16:06 04.10.2021

Відновлено водопостачання

Щоб не залишити на вихідні дні жителів вулиці Жовтневої без води, працівниками Комунальної установи  «ВУЖКГ», не зважаючи на пізній час, виконувались аварійні роботи по усуненню пориву на мережі водопостачання і водовідведення.

16:02 04.10.2021

Дорогі освітяни Чорнобаївської громади, ветерани праці, молоді педагоги! Вітаю вас із професійним святом - Днем учителя!

Ваша професія унікальна, поєднує в собі мудрість життєвого досвіду та молодість душі, доброту та суворість. Бути вчителем - велике мистецтво і щоденна праця.

08:02 03.10.2021

Привітали мешканців відділень стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Перший день  жовтня починається з особливої дати, адже в усьому світі  відзначають  Міжнародний день людей похилого віку, а в Україні  - День ветерана. Український народ  завжди славився шанобливим  ставленням до батьків, турботою про найстарших представників громади. Цей день дає можливість наголосити, що турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків.

15:54 01.10.2021

Дорогі жителі громади, представники старшого покоління!

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам за вклад в розвиток нашої громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.

08:01 01.10.2021