Дата: від до Скинути

Розпочато благоустрій території Богодухівської амбулаторії загальної  практики сімейної медицини

Після завершення тендерних процедур, розпочато благоустрій території Богодухівської амбулаторії загальної  практики сімейної медицини. В роботи по благоустрою входить планування прилеглої території та мощення тротуарної плитки товщиною 6 см2,, площею 230 м2.

10:58 27.10.2021

Право громадян на своєчасність призначення та виплату державних соціальних допомог в умовах реформи системи соціального захисту населення

14:44 26.10.2021

Прибирання опалого листя

Надворі осінь. Для багатьох це останні теплі дні, коли можна погрітися під сонячними променями. Але осінь   це  і пора для   прибирання дворів, вулиць, парків від опалого листя, упорядкування газонів та квітників.

14:42 25.10.2021

Відбулася нарада  щодо продовження реконструкції очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в смт Чорнобай

22 жовтня в приміщенні селищної ради відбулася нарада  щодо продовження реконструкції очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в смт Чорнобай. В нараді взяли участь  селищний голова Сергій Любивий, голова  Золотоніської  районної ради Борис Євмина, заступник голови районної ради Оксана Брагінець, заступник селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів Володимир Семенов, інженер відділу житлово-комунального господарства селищної ради  В’ячеслав Душка, представники ГО «Відродження», ГО «Народна самооборона» та ГО «Воїни АТО Черкащини». Запрошені  представники Департаменту капітального будівництва  та підрядник робіт не з’явилися.

10:24 25.10.2021