Дата: від до Скинути

Лікарняні не підлягають оплаті під час відсторонення від роботи через відмову від вакцинації

Допомоги за лікарняними листками не надаються працівникам, яких було відсторонено від роботи через відмову або ухилення від обов’язкового профілактичного щеплення проти гострої респіраторної хвороби COVID-19. Виплата не здійснюється за ті дні тимчасової непрацездатності, які збігаються з днями відсторонення від виконання обов’язків.

12:41 17.11.2021

Роботодавці подали на оплату е-лікарняні на суму 641 млн гривень

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже майже 3 мільйони медичних висновків. Лише за жовтень роботодавці передали до Фонду соціального страхування України на оплату 253 тисячі електронних лікарняних, а починаючи з червня, Фонд прийняв на фінансування вже 360 тисяч електронних листків непрацездатності на суму 641,4 мільйона гривень.

12:40 17.11.2021

У Чорнобаях посадили дерева в пам'ять про загиблих героїв АТО

У Чорнобаях висадили алею дерев, кожне з яких – в пам’ять про загиблого воїна в зоні проведення АТО. Висаджено десять  червоних дубів  на честь десяти наших земляків, які загинули, захищаючи цілісність України.

16:28 16.11.2021

Знай наших

Наша землячка Ірина Смірнова (дівоче прізвище Семенова) виборола бронзову нагороду в забігу на 10 км з результатом 52 хв. 41 с. в Фінляндії.

12:40 15.11.2021

Робоча група здійснила перевірку на Чорнобай-ринок

З 12 листопада  2021 року на території Чорнобаївської територіальної громади  встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої  респіраторної хвороби  COVID-19. За правилами «червоної»  зони продавці та відвідувачі ринків, магазинів, кафе та  ресторанів мають пред'являти ковід-сертифікати про вакцинацію від коронавірусу за QR-кодом із програми "Дія" або з паперового варіанту,  або негативного ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 72 години.

23:03 14.11.2021

Благоустрій села Велика Бурімка

В селі Велика Бурімка проводяться роботи по благоустрою. Прибирається опале листя, проводиться обрізка порослі дерев.

15:26 12.11.2021

"Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній"

До дня Гідності і Свободи 11 листопада в приміщенні Публічної бібліотеки Чорнобаївської селищної ради відбулася  година-пам'ять "Тобі, Україно моя, і перший мій подих, і подих останній", присвячена юним та сивочолим борцям за незалежність України, не залишила байдужими учасників заходу - учнів 9 кл ЗОШ №1 та керівника Олену Палій.

14:54 12.11.2021