Дата: від до Скинути

Відбулось засідання комісії  селищної ради про надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів селищного бюджету

02 листопада   під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї відбулось засідання комісії  селищної ради про надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів селищного бюджету на якій розглядалися заяви жителів Чорнобаївської громади  на отримання одноразової грошової допомоги.

15:28 02.11.2021

Роботи по благоустрою кладовища

Робітниками з благоустрою відділу житлово-комунального господарства Чорнобаївської селищної ради виконується щоденна  робота стосовно покращення благоустрою і санітарного стану селища, місць  масового  відпочинку  громадян,  видалення аварійних насаджень. Проводяться роботи з  ліквідації несанкціонованих  та  стихійних звалищ  відходів, вдосконалюється система збору й вивезення твердих побутових відходів від населення.         Значна   увага приділяється утриманню  в  належному  санітарному  стані  кладовищ.

11:45 02.11.2021

Як отримати житло або грошову компенсацію від держави? Послуги на Гіді

Гід з державних послуг підкаже, як отримати житло або грошову компенсацію від держави для різних категорій громадян: дітям-сиротам, внутрішньо переміщеним особам, учасникам антитерористичної операції або шахтарям.        Ми зібрали добірку послуг, яка може знадобитись при отриманні житла або грошової компенсації від держави:

10:05 02.11.2021

Благодійна акція «Долоньки доброти»

В Чорнобаївській гімназії було проведено благодійну акцію «Долоньки доброти»,  яку організували і провели учасники волонтерського загону «Відкрите серце».

10:33 01.11.2021

Благоустрій в селах громади

Осінь та весна завжди дбайливому господарю диктують роботи. Так і зараз в теплі осінні дні працівниками з благоустрою в селах Тарасівка та Нове Життя проводяться роботи із впорядкування територій.

15:23 31.10.2021

Відбулася 14 позачергова сесія  селищної ради VІІІ скликання

29 жовтня  2021 року депутати Чорнобаївської  селищної ради зібралися на засідання 14 позачергової сесії  селищної ради VІІІ скликання. Сесія відбувалася під головуванням селищного голови Сергія Любивого.  Із 26 депутатів Чорнобаївської селищної ради на засіданні зареєструвалися 19 депутатів.

12:56 29.10.2021

77-ма річниця  вигнання нацистів з України

77-ма річниця вигнання нацистів з України

Сьогодні, 28 жовтня, Україна відзначає важливу дату у своїй історії — 77  річницю вигнання нацистських окупантів із України.  Цю дату було обрано не випадково. Вважається, що саме цього дня в 1944 році з території України було вигнано останнього солдата нацистського рейху.

12:42 28.10.2021