Дата: від до Скинути

Твій гід з безбар’єрного спілкування: Як користуватися «Довідником безбар’єрності»

Безбар’єрність – це не тільки  доступ до фізичних об'єктів. Це значно ширше поняття, яке включає в себе не лише різні сфери діяльності, але і категорії мислення та взаємодії з іншими людьми, як рівними. «Довідник безбар’єрності», який у вересні презентувала перша леді Олена Зеленська, у доступній формі пояснює, чому не можна обмежуватися пандусами, якщо хочемо жити у безбар’єрному світі, а також, чому мова спілкування дуже важлива.

10:00 12.11.2021

Відбулось засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

11 листопада в приміщенні селищної ради під головуванням селищного голови  Сергія Любивого відбулось засідання комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

15:14 11.11.2021

Казковий калейдоскоп "Магія казок Шарля Перро"

Казка – незмінний супутник дитинства. Жодна дитина не любить настанов, а казка не вчить, вона дозволяє собі «натякнути» на те, як краще вчинити в тій, чи іншій ситуації. Також казка сприяє формуванню у дітей моральних понять, адже майже всі діти ототожнюють себе з позитивними героями, а казка кожен раз показує, що добрим бути краще, ніж поганим, що треба прагнути робити добро людям.

16:49 10.11.2021

Відбулася нарада  щодо продовження реконструкції очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в смт Чорнобай

Під головуванням голови Золотоніської районної ради Бориса Євмини, за участю селищного голови Сергія Любивого, заступника селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів Володимира Семенова, заступника голови районної ради Оксани Брагінець, заступника Департаменту будівництва Черкаської ОДА, інженера відділу житлово-комунального господарства селищної ради  В’ячеслава Душки, представника технагляду, начальника КП «ВУЖКГ» Руслана Чуби,  головного інженера підрядної організації «АМТ-ГРУПП», голови громадського формування «Народна самооборона» Анатолія Гички, депутатів Чорнобаївської селищної ради, представників місцевих засобів масової інформації відбулася нарада  щодо продовження реконструкції очисних споруд господарсько-побутових стічних вод в смт Чорнобай.

12:08 10.11.2021

Зміни в законодавстві щодо спрощення процедури  оформлення паспорта громадянина України

Зміни в законодавстві щодо спрощення процедури оформлення паспорта громадянина України

Уряд України прийняв постанову № 1109 від 01.09.2021 «Про внесення змін до порядків, затверджених постановами Кабінету Міністрів України від 4 червня 2014 р. № 289 і від 25 березня 2015 р. № 302», яку було розроблено за ініціативи ДМС України.

10:43 08.11.2021

Спортсмени підготувалися до першості Черкаської області з боксу

В суботу, 6 листопада в процесі підготовки до першості Черкаської області з боксу в смт. Чорнобай відбулись контрольні поєдинки між спортсменами із боксерських клубів : "Центуріон" (м.Золотоноша), "Сім'я" (с. Вільхи), "Муей-тай" (м. Золотоноша) та "Едельвейс" (смт. Чорнобай). Діти отримали бойовий досвід та проявили характер в ринзі, адже спаринги пройшли в форматі змагальних боїв, тільки без оголошення результатів.

10:27 08.11.2021