Щиро вітаю зі святом волонтерів

Щиро вітаю зі святом волонтерів – людей, які безкорисливо простягають руку допомоги ближньому, які мають організаторський талант і чуйне серце.  Для яких не буває чужого болю, чужого горя.

09:26 05.12.2021

Проведено заходи  до Міжнароднародного дня людей з обмеженими можливостями

Проведено заходи до Міжнароднародного дня людей з обмеженими можливостями

На жаль, не всім пощастило бути психологічно та фізично здоровими, є люди з обмеженими можливостями. І тому щорічно 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими можливостями з метою привернути увагу до проблем людей з фізичними вадами.

12:28 03.12.2021

Щодо  належного  утримання безхозних домоволодінь

Щодо належного утримання безхозних домоволодінь

Мешканці приватного сектору зобов’язані утримувати територію навколо свого будинку у належному стані, систематично і своєчасно  скошувати  траву, бур’яни  на прилеглій та закріпленій території, а також на території прилеглій до їх ділянок.

09:38 03.12.2021

Продовжуються роботи з благоустрою центрального кладовища

У теперішньому ритмі життя складно знайти час, щоб доглядати за могилами близьких. Хтось дуже зайнятий, а хтось уже немічний і самотній. Деякі люди покинули свою батьківщину, але зберігають у пам’яті образи померлих родичів і бажають знати, що поховання в належному стані.

15:58 02.12.2021

28 листопада відбулися матчі першого етапу фінальної частини чемпіонату Черкаської області з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Черкащини 2021 р.

10:20 02.12.2021

Соціальні послуги на Гіді

Отримання державних послуг має бути простим та зручним — особливо якщо йдеться про соціальні послуги. Тепер не обов'язково ходити в держоргани, щоб дізнатися, як отримати соціальні виплати. Це підкаже Гід із державних послуг.  https://thedigital.gov.ua/news/sotsialni-poslugi-na-gidi

16:04 29.11.2021

Народний танцювальний колектив "Фієста"  відстоював честь Чорнобаївської громади

Народний танцювальний колектив "Фієста" відстоював честь Чорнобаївської громади

28 листопада в м. Черкаси  Народний танцювальний колектив "Фієста" (керівник Лариса Тріандафіліді) відстоював честь Чорнобаївської громади на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва "Осіння феєрія".

15:06 29.11.2021

Відбулося урочисте відправлення із Чорнобаївської  громади ще двох призовників

Сьогодні, 29 листопада, відбулося урочисте відправлення із Чорнобаївської  громади ще двох призовників осіннього  призову 2021 року на строкову службу у військових частинах Збройних Сил України.

15:04 29.11.2021