Дата: від до Скинути

Щоб залишатися затребуваними фахівцями, 110 безробітних з інвалідністю пройшли професійне навчання

Працевлаштування – це лише одна із послуг, яку можуть отримати в службі зайнятості люди з інвалідністю. Окрім пошуку підходящої роботи, таким громадянам пропонують сприяння професійному навчанню на безоплатній основі.

12:18 20.12.2021

Поради щодо працевлаштування  людині з інвалідністю

Поради щодо працевлаштування людині з інвалідністю

Багато людей з інвалідністю прагнуть отримати роботу, яка дасть їм можливість отримувати задоволення, розвиток і, звичайно ж, фінансовий дохід. Та для людини з інвалідністю пошук, зазвичай, стає досить складним процесом.

12:16 20.12.2021

Відкритий турнір з боротьби самбо

19 грудня в Одесі, пройшов підсумковий відкритий турнір з боротьби самбо, на честь 75-річчя Заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР зі спортивного та бойового самбо Миколи Антоновича Пасечника. Змагання пройшли в трьох вікових групах, 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 р.н.

09:41 20.12.2021

У  Чорнобаї урочисто запалили новорічну ялинку

У Чорнобаї урочисто запалили новорічну ялинку

Традиційно 19 грудня, у День святого Миколая, відбулось        відкриття новорічної резиденції  Святого Миколая та  урочисте запалення вогнів новорічної ялинки біля Чорнобаївського селищного будинку культури.

21:09 19.12.2021

І до нас Миколай у гості завітав

Зимові свята дітвора чекає з нетерпінням і любить найбільше. Малеча знає, що  на свято завітає Святий Миколай  і буде казка, буде диво, і,  звичайно, подарунки.

15:39 19.12.2021

Приїзд олімпійського чемпіона Жана Беленюка на  Чорнобаївщину

Приїзд олімпійського чемпіона Жана Беленюка на Чорнобаївщину

Чорнобаївщина вчергове продемонструвала гостинність, зустрічаючи олімпійського чемпіона ігор у  Токіо 2020 року,  срібного призера  Олімпійських ігор 2016 року, дворазового чемпіона світу, триразового чемпіона Європи, чемпіона Європейських ігор  2019 року в Мінську, заслуженого  майстра спорту України Жана Беленюка.

14:44 19.12.2021

Відбулось засідання комісії по розгляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

16 грудня під головуванням заступника селищного голови Володимира Семенова, за участю начальника та спеціалістів  відділу житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля і земельних відносин селищної ради, завідувача сектору економіки та інвестицій селищної ради, представників Чорнобаївського  КП «ВУЖКГ», депутата селищної ради Романа Пурденка відбулося засідання комісії по розгляду тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення.

14:34 16.12.2021

За допомогами від ФССУ звернулись 2,8 млн людей – їм нараховано виплати на 18,4 млрд грн

Усі українські працівники мають право на компенсацію втраченого заробітку за час тимчасової втрати працездатності, догляду за хворими родичами, самоізоляції від COVID-19, на період відпустки по вагітності та пологах тощо. Цей страховий захист забезпечує Фонд соціального страхування України.

14:31 16.12.2021