Дата: від до Скинути

16 січня в смт. Драбів відбулися матчі першого туру відкритого Чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд 2022 р.

16 січня в смт. Драбів відбулися матчі першого туру відкритого Чемпіонату м.Черкаси з волейболу серед ветеранських чоловічих команд 2022 р.

10:59 17.01.2022

Різдвяний дитячий турнір з футзалу

11 січня  в Чорнобаївському спорткомплексі пройшов  Різдвяний дитячий турнір з футзалу на кубок ПАТ  «Чорнобай-Птиця» серед гравців 2012-2013 років народження.

08:48 12.01.2022

Послуги, пов’язані з працевлаштуванням на Гіді

Як отримати допомогу з безробіття? Чи можна влаштувати на роботу іноземця або людину без громадянства? Скільки часу знадобиться, щоб перереєструватися в центрі зайнятості?   https://thedigital.gov.ua/news/poslugi-povyazani-z-pratsevlashtuvannyam-na-gidi

12:39 10.01.2022

8 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі стартував «ІІ відкритий Чемпіонат Чорнобаївської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд 2022 року».

8 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі стартував «ІІ відкритий Чемпіонат Чорнобаївської територіальної громади з футзалу серед аматорських команд 2022 року».

10:03 10.01.2022

Фонд виплатив 5 млрд грн декретних у 2021 році

За оперативними підсумками 2021 року Фонд соціального страхування України профінансував понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах для працюючих українок. Це на понад 0,1 млрд гривень більше, ніж упродовж 2020 року.

10:01 10.01.2022