Наш герой!

18- річним - юнак Роман Черненко, який народився і виріс в с. Мала Бурімка Чорнобаївської територіальної громади,  після будівельного коледжу підписав контракт у ЗСУ.

10:41 31.01.2022

28 січня в приміщенні спортивного комплексу смт. Чорнобай відбувся відкритий обласний турнір з дзюдо “Зірочки татамі” серед юнаків та дівчат 2007-2009 та 2010-2011 років народження. Помірятися силою та спритністю приїхали спортсмени з Корсунь-Шевченківського, Драбова, Яготина (Київської області), Чорнобаївської ТГ, Іркліївської ТГ, дві команди з м.Шпола та три команди з м. Черкаси. Загалом за нагороди змагалися 148 учасників.

08:16 31.01.2022

Обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах

Одним із важливих завдань центру надання соціальних послуг відділення соціальної роботи та служби у справах дітей  є  виявлення на ранній стадії сімей, які неспроможні виконувати виховні функції та забезпечення захисту прав дітей. З цією метою проводяться цільові профілактичні рейди в ході яких перевіряються умови утримання та виховання дітей в сім’ях, які опинились в складних життєвих обставинах.

17:03 27.01.2022

Українським працівникам нарахували вже 5 млрд грн допомог за е-лікарняними від Фонду

Після старту реформи лікарняних у червні 2021 року українські роботодавці подали на оплату до Фонду соціального страхування України понад 2 мільйона електронних листків непрацездатності своїх працівників.

09:15 27.01.2022

Вітаємо з Днем народження!

Сьогодні свій День народження святкують ОСТРОУШКО Раїса Олексіївна - староста Привітненського старостинського округу та ПИСАРЕНКО Валерій Миколайович – депутат Чорнобаївської селищної ради.

08:30 27.01.2022