Дата: від до Скинути

22 січня в Чорнобаївському Спорткомплексі було зіграно матчі ІІІ-го туру Чемпіонату Чорнобаївської територіальної громади з футзалу 2022 року

08:36 24.01.2022

Святковий концерт до Дня Соборності України відбувся в селищному будинку культури

21 січня в смт. Чорнобай пройшли урочистості з нагоди Дня проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР. Захід розпочався відеороликом «Разом сильніші», в якому розповідалося про дні, коли Україну було вперше проголошено соборною. З вітальною адресою від Чорнобаївського селищного голови Сергія Любивого до всіх присутніх звернувся керуючий справами виконавчого комітету селищної ради Василь Мінько.

08:11 24.01.2022

З Днем Соборності України

Щороку 22 січня українці відзначають День Соборності. Цього дня у 1919 році, з проголошенням Акту Злуки Української та Західноукраїнської Народних Республік, відбулося символічне об’єднання українських земель в одній державі. Цей день став основоположною подією для українського державотворення, а Акт Злуки, попри свою декларативність, увійшов до нашої історії як надважливий крок на шляху до проголошення незалежності України у 1991 році.

08:02 21.01.2022

Змінено вартість оформлення біометричних документів громадянина України

З 1 січня 2022 року Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» змінила вартість бланків окремих біометричних документів. Зміна вартості пов`язана із підвищенням цін на сировину та матеріали, а також через зростання вартості доставки виготовлених документів Державним підприємством спеціального зв’язку.

16:12 20.01.2022

Селищний голова провів нараду зі старостами

20 січня 2022 року селищний голова Сергій Любивий провів нараду зі старостами старостинських округів Чорнобаївської територіальної громади за участі  начальників відділів селищної ради.

15:49 20.01.2022

Середній розмір допомоги по вагітності та пологах від Фонду склав 40,5 тис. гривень

Понад 125 тисяч працюючих українок знаходились у декретній відпустці упродовж 2021 року. Фонд соціального страхування України профінансував для них понад 5 мільярдів гривень допомог по вагітності та пологах.

15:03 20.01.2022

Реформа лікарняних: українці оформили понад 4,5 млн електронних документів

Від початку реформи електронних листків непрацездатності українці понад 4,5 млн разів скористались новою послугою. Таку цифру повідомляють у Пенсійному фонді України. Водночас, згідно даних МОЗ, в електронній системі охорони здоров’я було створено більше 6 млн медичних висновків про тимчасову непрацездатність, на підставі яких для працевлаштованих українців формуються е-лікарняні.

15:00 20.01.2022

Рятувальники забезпечили безпеку громадян під час купання на Водохреща

Хрещення Господнє — третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. 19 січня українці традиційно відзначили це свято. В цей день у всіх містах і селах святять воду. На Водохреща зазвичай багато людей бажають зануритися у воду, щоб вилікуватися від недуг. Люди вірять, що у цей день вода очищає та стає цілющою.

09:09 20.01.2022