,У громаді працювала резиденція Святого Миколая

Улюблене свято дітей – це свято Миколая. Офіційна  резиденція одного з найбільш улюблених українських святих працювала в Чорнобаївській громаді з 19 по 30 грудня в приміщенні селищного будинку культури.

17:00 31.12.2021

Чорнобаївський  селищний голова Сергій Любивий  вручив ключі від квартири молодому лікарю-отоларингологу

Чорнобаївська  селищна рада продовжує роботу з покращення медичних послуг та медобслуговування в сільській місцевості, залучаючи в громаду молодих спеціалістів. Для того, щоб молоді спеціалісти залишались в нашій громаді, їх необхідно забезпечити службовим житлом.

08:34 31.12.2021

Напередодні Нового року селищний голова  відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання

Напередодні Нового року селищний голова Сергій Любивий  відвідав відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання, що у селі Богодухівка та селищі Чорнобай. Основною метою візиту було привітати з Новорічно-різдвяними святами людей, які там проживають. Адже усі вони з різних причин потрапили сюди, і завдання усіх нас – зробити так, аби вони не відчували себе нікому не потрібними.

01:34 31.12.2021

Топ-10 держпослуг, які шукали українці на Гіді з держпослуг у 2021 році

Як отримати пакунок малюка, єПідтримку, довідку ОК-7 або зареєструвати місце проживання чи отримати соціальну допомогу? Усі відповіді є на Гіді з держпослуг! Підготували добірку ТОП-10 держпослуг, які українці шукали на порталі у 2021 році. https://thedigital.gov.ua/news/top-10-derzhposlug-yaki-shukali-ukraintsi-na-gidi-z-derzhposlug-u-2021-rotsi

16:15 29.12.2021

Понад 150 тисяч українців пройшли оплачувану самоізоляцію від COVID-19 за кошти ФССУ

Аби упередити поширення коронавірусної інфекції Фонд соціального страхування України компенсує усім застрахованим особам незалежно від місця роботи втрачений за час самоізоляції від COVID-19 заробіток. З початку пандемії вже майже 154 тисячі українців знаходились на оплачуваній за кошти Фонду самоізоляції після контакту з хворими.

14:34 28.12.2021

Е-лікарняні сумісників з’являться в кабінетах роботодавців: особливості оформлення заяви-розрахунку

Відсьогодні в особистих кабінетах роботодавців почали з’являтись електронні лікарняні їх працівників за сумісництвом, створені з 01 жовтня по 20 грудня. Через великий обсяг, відображення всіх е-лікарняних відбувається поступово і займе трохи часу, однак багато роботодавців уже можуть приступити до призначення за ними допомог від Фонду соціального страхування України.

14:33 28.12.2021

Е-лікарняні з незначними помилками в ПІБ приймаються Фондом до оплати

Трапляється, що ім’я в е-лікарняному несуттєво відрізняється від паспортних даних – пропущена буква у прізвищі, відсутній апостроф, Євгенівна замість Євгеніївна тощо. Це означає, що була допущена помилка при укладенні декларації із сімейним лікарем – дані з декларації вносяться до реєстру пацієнтів та використовуються при створенні медичних висновків, на підставі яких формуються е-лікарняні.

14:32 28.12.2021