Співчуття з приводу передчасної смерті КОМАНДІРЕНКА МИКОЛИ ДМИТРОВИЧА

Чорнобаївська селищна рада, вся освітянська спільнота Чорнобаївської громади, відділ освіти Чорнобаївської селищної ради, керівники закладів освіти Чорнобаївщини, глибоко співчувають з приводу непоправної втрати – передчасної смерті КОМАНДІРЕНКА МИКОЛИ ДМИТРОВИЧА, колишнього головного спеціаліста відділу освіти.

10:17 19.01.2022

«Багаті» та «бідні» голови громад Золотоніського району (РЕЙТИНГ)vikka.ua

Заробітна плата голів територіальних громад Золотоніського кардинально різниться:  від 12 тис до 54 тис. грн.  Чому так? Які фактори на це впливають? Сайт «ВІККА» промоніторив, скільки заробляють очільники ОТГ Золотоніського району.

09:03 19.01.2022

Відбулася нарада керівників закладів освіти

12 січня 2022 року відбулася нарада керівників закладів освіти Чорнобаївської  територіальної громади за участі селищного голови Сергія Любивого.  Очільник громади акцентував  увагу на питаннях фінансового та матеріально-технічного забезпечення роботи закладів освіти, наголосив на  важливості участі керівників шкіл, педагогів в розробці та захисті проєктів, грантів, які дозволять залучити додаткові кошти для розвитку освітянської галузі громади. Сергій Любивий також зауважив на важливості створення безпечних умов праці  для всіх учасників освітнього процесу.

09:37 18.01.2022

Найпопулярніші послуги ДРАЦС на Гіді

Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.   https://thedigital.gov.ua/news/naypopulyarnishi-poslugi-dratss-na-gidi

08:56 18.01.2022

Територію Чорнобаївської територіальної громади (далі ТГ) протягом 2021 року обслуговували старший дільничний офіцер поліції капітан поліції Мехеда Олександр Віталійович (с. Богодухівка, с. Іванівка, с. Красенівка, с. Привітне, с. Тарасівка, с. Нове Життя, с. Хрестителево,  с. Мар’янівка, с. Франківка с. Бакаєво), дільничний офіцер поліції ст. лейтенант поліції Гайдаренко Віталій Сергійович (с. Велика Бурімка, с. Мала Бурімка, Михайлівка, с. Мохнач), дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Ветькало Григорій Юрійович (смт. Чорнобай,  с. Савківка,   с. Малі Канівці, с. Великі Канівці), дільничний офіцер поліції лейтенант поліції Кондратьєв Олег Миколайович (с. Лукашівка, с. Григорівка, с. Новоукраїнка, с. Новоселиця, с. Веселий Поділ, с. Веселий Хутір, с. Вишнівка).

08:30 18.01.2022

Правила безпечної поведінки під час святкування Водохреща

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг. Однак, для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно пам’ятати про дотримання правил безпеки під час перебування поблизу водних об’єктів та безпосередньо занурення.

08:10 18.01.2022

14 січня 2022 року селищний голова Сергій Любивий провів нараду з працівниками селищного комунального підприємства та працівниками Чорнобаївського РЕМ.

14:10 17.01.2022