Футзал. Чемпіонат України

5 лютого 2022р. відбувся матч 8 туру Чемпіонату України (ІІ ліга, черкаська зона). Червона Слобода (Червона Слобода) - Колос (Чорнобай) - 0 : 2

08:09 07.02.2022

Спірні питання землекористування вирішували на спільному засіданні постійних комісій

Сьогодні, 4 лютого відбулось засідання постійно діючої комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово–комунального господарства спільно з постійно діючою комісією при виконкомі Чорнобаївської селищної ради з питань розгляду звернень громадян, на якому члени комісії за участі окремих депутатів розглянули звернення жителів громади Великоканівецького старостинського округу щодо  вирішення спірного питання землекористування.

15:23 04.02.2022

Відбулась нарада з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин

Під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї за участі заступника селищної ради Володимира Семенова 03 лютого було проведено нараду з старостами з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин.

09:02 04.02.2022

ВИКОНАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ БЮДЖЕТУ ГРОМАДИ ЗА 2021РІК

Доходна частина загального фонду бюджету Чорнобаївської селищної територіальної громади  за 2021 рік виконана на 109,7 відсотка. При уточненому плані в сумі 134631,0 тис.грн фактично надійшло 147633,3 тис.грн.: в т.ч. по основних бюджетоутворюючих податках:

08:53 04.02.2022

Кубок Спарти ІІІ

Запрошуємо всіх учасників і бажаючих на Всеукраїнський турнір з окремих вправ пауерліфтингу - "Кубок СПАРТИ ІІІ", який вперше пройде в смт. Чорнобай, 19 лютого 2022 року, в Спортивному комплексі, по вул. СПОРТИВНА, 5

08:19 04.02.2022

Засідала молодіжна рада

02 лютого відбулася зустріч з активною молоддю громади з метою підведення підсумків за 2021 рік та побудови планів на майбутнє. Зібрання відбулося за участі заступника селищного голови Володимира Семенова, начальника відділу культури, молоді та спорту Анни Купчин, головного спеціаліста сектору молоді та спорту Івана Сосунова, лідерів учнівської та студентської молоді. Деякі учасники долучилися дистанційно, в режимі онлайн конференції.

11:14 03.02.2022

Учні Чорнобаївської громади вкотре показують чудові результати на обласних олімпіадах

Захищаючи честь закладів освіти Чорнобаївщини на обласному етапі предметних олімпіад, талановиті учні на чолі зі своїми педагогами гідно доводять, що прагнення до пізнання, ініціатива і наполегливість мають обов’язково винагороджуватися!

16:00 02.02.2022

Чорнобаївська селищна рада вітає колектив редакції газети « Світлий шлях» з ювілеєм - 90-річчям з дня заснування.

Сьогодні 2 лютого відзначає  свій ювілей - 90 - років   газета, яка з 1932 року весь цей час була й залишається чесним співрозмовником, мудрим порадником. Її якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку, виховувало патріотизм. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання - доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління.

12:35 02.02.2022