Заходи до Дня єднання в Чорнобаївській громаді.

Відповідно до указу Президента України, у межах Дня єднання 16 лютого  о 10 годині громадськість Чорнобаївської селищної ради   засвідчила свою єдність, виконавши Державний Гімн України.

10:49 16.02.2022

Свято в молодіжному центрі денного перебування “Усмішка”.

Прагнення до спілкування зібрало юнаків і дівчат  Молодіжного центру денного перебування “Усмішка” комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» в день Святого Валентина. За чашечкою кави і смаколиками лунали компліменти, дзвінкий сміх.

17:03 15.02.2022

День єднання.

Зовнішні та внутрішні виклики, що постали сьогодні перед Україною, вимагають від кожного громадянина відповідальності, впевненості та конкретних дій. З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання (указ № 53/2022).

16:32 15.02.2022

Світла пам'ять загиблим афганцям

До Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, який в Україні відзначається щорічно 15 лютого, проводиться комплекс заходів зі вшанування учасників бойових дій на території інших держав та членів сімей загиблих. На Чорнобаївщині традиційно проводяться покладання квітів на могили загиблих військовослужбовців.

16:28 15.02.2022

Вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця подія щороку об'єднує багато людей. А ті, хто пройшли через горнило війни та залишилися живими, цього дня за обов’язок вважають вшанування пам’яті полеглих.

15:32 15.02.2022

ЧЕРГОВА  ПЕРЕМОГА НАШИХ УЧНІВ  НА  ОБЛАСНІЙ ПРЕДМЕТНІЙ  ОЛІМПІАДІ

ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА НАШИХ УЧНІВ НА ОБЛАСНІЙ ПРЕДМЕТНІЙ ОЛІМПІАДІ

Гідно представила  освітню галузь Чорнобаївщини на обласному етапі Всеукраїнської  олімпіади з трудового навчання та технологій учениця 11-А класу Чорнобаївської ЗОШ №1  Аліна Брага. Юнка  показала відмінний результат та виборола  перемогу,  посівши  ІІ місце.

14:48 15.02.2022