Чорнобаївська громада

ФК Чорнобай зіграв внічию завдяки дублю Дмитра Тріандафіліді

14 травня розпочався Чемпіонат Чорнобаївського району по футболу 2017 року. Селищний футбольний клуб Чорнобай цього року грає в першій лізі. В першому турі наша команда проводила матч на виїзді, в селі Мала Бурімка з місцевою командою.

16:38 15.05.2017

Привітання з Великодніми святами

На передодні Великодніх свят селищний голова Мірошниченко Алла та секретар селищної ради Саюн Олексій привітали мешканців стаціонарного відділення територіального центру для людей похилого віку селища Чорнобай з наступаючим святами та подарували смачні паски.

11:17 20.04.2017

В Чорнобаї відкрито футбольний сезон 2017 року

15 квітня в районі стартував футбольний сезон 2017 року. На центральному стадіоні Чорнобаю, в рамках 1/8 фіналу Кубку Чорнобївського району по футболу, наш футбольний клуб Чорнобай приймав команду з села Новоукраїнка.

20:42 18.04.2017

Проведено очищення території «Віднога»

Спільними зусиллями Чорнобаївської селищної, райдержадміністрації, управління з питань праці та соціального захисту населення, територіального центру,  ВУЖКГ, в суботу 08.04.2017 року було проведено очищення території «Віднога» від листя, молодих заростей та особливо сміття різного роду, яке масово викидають недобросовісні люди, проїжджаючи повз це місце.

16:23 13.04.2017

Ще вчора це була заповітна МРIЯ, а сьогодні справжня РЕАЛЬНIСТЬ!!!

15:28 13.04.2017

Розвиток спорту в селищі

У 2017 році футбольна команда селища Чорнобай буде брати участь у кубку та чемпіонаті району по футболу після декількарічної паузи. Відповідні рішення були прийняті депутатами селищної ради, з метою пропаганди спорту та здорового способу життя. Так, введено посаду інструктора по спорту та внесено ряд змін до селищної комплексної програми «Розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2020 роки», що дає більші можливості популяризувати спорт серед населення.

13:01 07.04.2017