Шановні жителі громади!

Налаштуйте радіоприймачі на частоті 105,5. FM  «Чорнобаївська хвиля»  отримала можливість і буде сиреною   оповіщувати про небезпеку  в разі надходження сигналу «Повітряна тривога».

16:44 28.02.2022

Торгівля алкогольними напоями заборонена!

Відповідно п.6 рішення оперативного штабу Золотоніського району Черкаської області  від 24.02.2022р. № 1 щодо забезпечення життєдіяльності населення в період дії воєнного стану, суб»єктам торгівлі ЗАБОРОНЕНО ПРОДАЖ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ до окремого розпорядження.

15:52 28.02.2022

Шановні жителі громади!

Зберігайте спокій, не розповсюджуйте недостовірну інформацію та не сійте паніку. Ситуація на території громади контрольована. Забезпечено всі заходи по охороні громадського порядку цілодобово. Спільно координовані штабом працюють працівники підрозділів поліції, члени громадських формувань, ветерани міліції і поліції, групи самооборони старостинських округів. Не заважайте їм виконувати свою роботу та не обговорюйте їх дії в соціальних мережах,не дамо ворогу жодної інформації яка їм може бути корисною. Нагадую ми до Вас звернемося  в офіційному зверненні  через старост та з офіційного  сайту Чорнобаївської селищної ради.

15:50 28.02.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Повідомляємо  телефони гарячої лінії  Чорнобаївської селищної ради:

15:44 28.02.2022

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Відсьогодні комендантська  година на Черкащині триватиме із 20.00 до 6.00.

15:05 27.02.2022

Шановні жителі громади!

Зберігайте спокій. Ситуація на території громади контрольована. Рада оборони цілодобово здійснює оперативний контроль за ситуацією та невідкладно реагує на вирішення питань життєзабезпечення.   На в’їздах в громаду облаштовано блокпости з постійним чергуванням. Об’єкти життєзабезпечення забезпечені цілодобовою надійною охороною. В населених пунктах громади постійно   проводиться патрулювання територій працівниками підрозділів поліції та членами громадських формувань для охорони громадського порядку. Окремо патрулювання здійснюють  групи ветеранів міліції та поліції. В старостинських округах діють групи самооборони.

14:55 27.02.2022

Відбулася позачергова сесія селищної ради

25 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Сергія Любивого відбулася двадцять перша позачергова сесія Чорнобаївської селищної ради  VIII скликання.

11:44 25.02.2022