Зустріч задля підтримки і допомоги.

28 березня селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ провів зустріч з внутрішньо переміщеними особами, які вимушено покинули своє житло через бойові дії  та прибули до Чорнобаївської громади.

08:09 29.03.2022

Шановні    громадяни, що прибули на тимчасове проживання до  Чорнобаївської громади!

Шановні громадяни, що прибули на тимчасове проживання до Чорнобаївської громади!

13 березня Уряд постановою  № 269 вніс зміни до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (ВПО). Відповідно до цих змін громадяни України, які вимушено покинули своє житло через бойові дії, можуть отримати довідку, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік ВПО.

10:42 27.03.2022

До відома пасажирів!

З 28 березня 2022 року  відновлюється автобусний маршрут за напрямком

08:48 25.03.2022

ГРАФІК  проведення робіт на кладовищах Чорнобаївської громади  до поминальних днів 2022 року

ГРАФІК проведення робіт на кладовищах Чорнобаївської громади до поминальних днів 2022 року

Виконавчий комітет Чорнобаївської селищної ради запрошує мешканців селища та жителів інших населених пунктів громади активно взяти участь у підготовці та впорядкуванню кладовищ до поминальних днів, тим самим віддамо повагу та шану нашим пращурам та покажемо гідний приклад нашим нащадкам.

12:05 23.03.2022

Консолідована робота забезпечить виконання першочергових завдань.

22 березня 2022 року Чорнобаївський селищний голова Сергій Любивий провів засідання виконавчого комітету Чорнобаївської селищної ради та робочу нараду з старостами старостинських округів, директорами навчальних закладів, керівники структур селищної ради.

08:38 23.03.2022