Підтримаємо та надамо допомогу

13 квітня 2022 року селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ провів виїзні зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які  прибули до населених пунктів  Лукашівського та  Веселохутірського старостатів Чорнобаївської громади.

15:03 13.04.2022

Позашкілля як осередок спокою

Війна – надзвичайно складний час для усіх,  а діти потерпають від неї найбільше. У цих обставинах всі заклади позашкільної освіти стали своєрідними осередками спокою та позитивних емоцій.

14:42 13.04.2022

Питання благоустрою на контролі

Питання благоустрою нашої  громади  перебуває на особливому контролі.   Відділом житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради  проведено 12 квітня 2022 року інспектування щодо проведення даних видів робіт  у 16 населених пунктах громади: Лукашівка, Григорівка, Новоселиця, Веселий Поділ, Вишнівка, Веселий Хутір, Новоукраїнка, Мала Бурімка, Велика Бурімка, Михайлівка, Старий Мохнач, Мохнач, Хрестителеве, Мар’янівка, Франківка, Бакаєве.

09:34 13.04.2022

Почути кожного, хто потребує допомоги.

12 квітня 2022 року селищний голова Сергій ЛЮБИВИЙ провів виїзні зустрічі з внутрішньо переміщеними особами, які вимушено покинули своє житло через бойові дії  та прибули до населених пунктів Великобурімського та Малобурімського старостатів Чорнобаївської громади.  За участі старост  Великобурімського та Малобурімського старостинських округів, керівників навчальних закладів, керівників закладів культури даних населених пунктів.

15:51 12.04.2022

Наведення чистоти - наша спільна відповідальність.

11 квітня   працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками  районного фізкультурно-оздоровчого клубу, ветеринарної лабораторії Чорнобаївського управління головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області та «Чорнобай–ліс» проводились роботи по упорядкуванню території кладовища  Пальмирське, що в селищі Чорнобай.   Очищено   могили за якими не доглядають рідні  та територію кладовища від порослі та сухої трави, вивезено сміття.

14:03 11.04.2022

Хвилина мовчання

Щоденно о 9.00 год. Чорнобаївська громада в рамках загальнонаціональної хвилини мовчання  вшановує пам'ять всіх загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

09:29 11.04.2022

Спільно вирішимо питання благоустрою кладовища Бугаївське.

7 квітня відбулась робоча зустріч керівництва селищної ради із жителями селища Чорнобай. В ході зустрічі обговорювалися питання щодо спільного впорядкування території кладовища Бугаївське, планування ділянки старого кладовища, вивезення сміття.

14:20 08.04.2022

Лікарняні українським працівникам, з якими через війну призупинили трудовий договір, заплатить росія

В умовах воєнного часу українські роботодавці можуть призупинити дію трудового договору зі своїми працівниками – у такому випадку працівник тимчасово припиняє виконувати роботу, однак трудові відносини зберігаються.

12:00 08.04.2022