Дата: від до Скинути

Перелік та контакти відділень Фонду, які продовжують прийом в умовах воєнного стану

Попри впровадження в Україні воєнного стану фахівці Фонду соціального страхування України продовжують роботу задля надання усіх видів допомог і страхових виплат. Однак, на жаль, приміщення та будівлі деяких робочих органів Фонду були зруйновані внаслідок російської агресії.

10:52 06.04.2022

Евакуйовані працівники можуть отримати лікарняні та декретні допомоги напряму від ФССУ

Працівники, чиї роботодавці не змогли опрацювати їхній лікарняний та подати за ним заяву-розрахунок у зв’язку із бойовими діями за місцем їх розташування, можуть самостійно звернутись до Фонду соціального страхування України для отримання лікарняних і декретних допомог.

10:50 06.04.2022

Увага! Інформація щодо роботи відділень управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області

У зв’язку із військовою агресією з боку російської федерації відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Луганській області знаходяться у зоні активних бойових дій і не мають можливості виконувати свої функції в повному обсязі внаслідок руйнування деяких приміщень або постійних обстрілів.

10:48 06.04.2022

Про торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі

Відповідно наказу начальника Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області від 01.04.2022 №5  внесено зміни до наказу начальника Золотоніської районної військової адміністрації Черкаської області від 09.03.2022 №2 «Про встановлення заборони на торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі на території Золотоніського району», виклавши пункт 1 наказу в такій редакції:

11:26 05.04.2022

Продовжуються роботи на кладовищах громади.

Згідно  графіка проведення робіт на кладовищах Чорнобаївської громади  продовжуються роботи  по благоустрою. Так,  4 квітня, працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками  відділів соціального захисту та охорони здоров’я, житлово-комунального господарства, комунальної власності, охорони довкілля та земельних відносин селищної ради проводилися роботи на Лисаківському кладовищі селища Чорнобай.

14:52 04.04.2022

Про організацію навчання учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб!

Шановні батьки учнів з числа тимчасово внутрішньо переміщених осіб!    Звертаємо Вашу увагу,  що для Ваших дітей-школярів, які внаслідок агресії РФ евакуйовані з місця постійного проживання, у будь-якому закладі загальної середньої освіти Чорнобаївської територіальної громади навчання може бути організовано з використанням технологій дистанційного навчання.

16:05 31.03.2022

Упорядкування кладовища на Бугаївці.

Працівниками господарської групи відділу житлово-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками  СТОВ «АГРОКО»   31 березня  проводились роботи по упорядкуванню території кладовища  Бугаївське, що в селищі Чорнобай.

15:44 31.03.2022

Продовжуємо  прибирати територію центрального кладовища  в   смт Чорнобай

Продовжуємо прибирати територію центрального кладовища в смт Чорнобай

30 березня працівниками господарської групи відділу житлового-комунального господарства селищної ради спільно  з працівниками виконавчого комітету селищної ради, ТОВ "ЕКОВАНКОМПАНІ" та жителями селища ліквідовано стихійне сміттєзвалище на території колишньої теплиці та погріба. Проводились роботи по упорядкуванню території прилеглої до кладовища  від порослі та сухої трави;   по облаштуванню   ритуального майданчика гранітними плитами та вивезенню покорчованих пеньків.

14:57 30.03.2022