Відбулася позачергова сесія селищної ради

25 лютого 2022 року під головуванням селищного голови Сергія Любивого відбулася двадцять перша позачергова сесія Чорнобаївської селищної ради  VIII скликання.

11:44 25.02.2022

Шановні жителі громади

Згідно з указом Президента Володимира Зеленського   № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» , воєнний стан запроваджується з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України та на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони й відповідно до українського законодавства.

15:55 24.02.2022

Відбулося навчання  безробітних

23 лютого  в приміщенні селищної ради відбулося навчання  безробітних за сприянням Чорнобаївської районної філії Черкаського ОЦЗ.

13:39 23.02.2022

Службою у справах дітей Чорнобаївської селищної ради спільно з фахівцями ЦНСП  здійснено відвідування проблемних сімей

22 лютого  службою у справах дітей Чорнобаївської селищної ради спільно з фахівцями ЦНСП  здійснено відвідування проблемних сімей, в яких батьки зловживають алкогольними напоями, сімей, які перебувають  в складних життєвих обставинах,  сімей опікунів, піклувальників, в яких виховуються діти.

15:47 22.02.2022