Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат

18 лютого в Черкасах пройшов відкритий чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років. Змагалися дзюдоїсти з усіх регіонів області та одна команда з м.Олександрія ( Кіровоградської обл.).

11:49 21.02.2022

Відповідаємо на звернення щодо проведення  ремонтних робіт автомобільних доріг у 2022 році

Відповідаємо на звернення щодо проведення ремонтних робіт автомобільних доріг у 2022 році

Останнім часом надходить багато звернень щодо незадовільного стану автомобільних доріг місцевого та державного значення, обслуговуванням та ремонтом яких займаються балансоутримувачі.

09:09 21.02.2022

У Чорнобаївській громаді пройшли заходи до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні.

День Героїв Небесної Сотні — пам'ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.  На шляху до незалежності український народ завжди приносив у жертву своїх найкращих синів і дочок. У цьому довгому списку є і Герої Небесної Сотні. Саме вони зуміли рішуче стати до боротьби зі злом, заплативши надвисоку ціну – власне життя.

19:56 20.02.2022

Шановні жителі  громади!

Шановні жителі громади!

Минає вісім років від кривавих подій 2014 року -  масового розстрілу активістів Майдану в Києві, які сколихнули не тільки Україну, а й увесь світ.

05:00 20.02.2022

Відбулось засідання комісії селищної ради про надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів селищного бюджету.

18 лютого  під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї відбулось засідання комісії селищної ради про надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок коштів селищного бюджету. На комісії було розглянуто 22  заяви жителів Чорнобаївської  громади про надання одноразової грошової допомоги на лікування.

15:35 18.02.2022