Дата: від до Скинути

Звіт про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради за 2021рік

Адміністративна комісія при виконавчому комітеті Чорнобаївської селищної ради створена з метою розгляду протоколів про адміністративні порушення у межах компетенції, визначеної статтею 218 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Засідання комісії відбуваються в міру надходження адміністративних протоколів.

08:56 08.02.2022

Про роботу комунальної установи «Центру надання соціальних послуг  Чорнобаївської селищної ради»  за 2021 рік

Про роботу комунальної установи «Центру надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради» за 2021 рік

У Чорнобаївській громаді для надання соціальних послуг особам похилого віку, особам з інвалідністю та особам/сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги працює комунальна установа «Центру надання соціальних послуг Чорнобаївської селищної ради».

08:35 08.02.2022

Чорнобаївська молодь побувала в Молодіжному клубі м.Золотоноша

04 лютого лідери учнівського самоврядування та активна молодь селища відвідали Артпростір Молодіжного клубу журналістики м.Золотоноша. Їхня історія почалася в 2017, у 2019 вони створили перший у місті прострір CHILLOUT, а зараз постійно оселилися у районному будинку культури, де разом з активною молоддю облаштовують свій ArtProstir. Це про можливості для молоді, можливості розвивати себе, робити щось для себе та інших, застосувати свої таланти та вчитися новому, це можливості брати відповідальність та обирати собі дозвілля, це про неформальну освіту, волонтерство, прийняття та підтримку.

14:06 07.02.2022

Футзал. Чемпіонат України

5 лютого 2022р. відбувся матч 8 туру Чемпіонату України (ІІ ліга, черкаська зона). Червона Слобода (Червона Слобода) - Колос (Чорнобай) - 0 : 2

08:09 07.02.2022

Спірні питання землекористування вирішували на спільному засіданні постійних комісій

Сьогодні, 4 лютого відбулось засідання постійно діючої комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища, будівництва, транспорту, зв’язку та житлово–комунального господарства спільно з постійно діючою комісією при виконкомі Чорнобаївської селищної ради з питань розгляду звернень громадян, на якому члени комісії за участі окремих депутатів розглянули звернення жителів громади Великоканівецького старостинського округу щодо  вирішення спірного питання землекористування.

15:23 04.02.2022

Відбулась нарада з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин

Під головуванням першого заступника селищного голови Олега Мурав’ї за участі заступника селищної ради Володимира Семенова 03 лютого було проведено нараду з старостами з питань житлово-комунального господарства та земельних відносин.

09:02 04.02.2022