Дата: від до Скинути

Службою у справах дітей Чорнобаївської селищної ради спільно з фахівцями ЦНСП  здійснено відвідування проблемних сімей

22 лютого  службою у справах дітей Чорнобаївської селищної ради спільно з фахівцями ЦНСП  здійснено відвідування проблемних сімей, в яких батьки зловживають алкогольними напоями, сімей, які перебувають  в складних життєвих обставинах,  сімей опікунів, піклувальників, в яких виховуються діти.

15:47 22.02.2022

Відбулося засідання комісії селищної ради з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та зайнятості населення.

22 лютого відбулося засідання комісії селищної ради з питань легалізації виплати заробітної плати, своєчасності сплати податків, інших обов’язкових платежів та зайнятості населення.

15:45 22.02.2022

Естафету досягнень здобувачів освіти нашої громади підхопили юні науковці

19-20 лютого 2022 року інтелектуально обдарована учнівська молодь нашої громади захищала свої науково-дослідницькі роботи на обласному етапі  Всеукраїнського конкурсу-захисту Малої академії наук.

13:58 22.02.2022

Колос (Чорнобай) грає в нічию

20 лютого відбулася гра першого туру другого етапу Чемпіонату Черкаської області з футзал вища ліга.

14:19 21.02.2022

Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат

18 лютого в Черкасах пройшов відкритий чемпіонат області з боротьби дзюдо серед юнаків та дівчат до 15 років. Змагалися дзюдоїсти з усіх регіонів області та одна команда з м.Олександрія ( Кіровоградської обл.).

11:49 21.02.2022

Відповідаємо на звернення щодо проведення  ремонтних робіт автомобільних доріг у 2022 році

Відповідаємо на звернення щодо проведення ремонтних робіт автомобільних доріг у 2022 році

Останнім часом надходить багато звернень щодо незадовільного стану автомобільних доріг місцевого та державного значення, обслуговуванням та ремонтом яких займаються балансоутримувачі.

09:09 21.02.2022